وکالت طلاق

ارائه کلیه خدمات مربوط به بحث طلاق و مهریه.

وکالت دعاوی حقوقی

ارائه کلیه خدمات مربوط به دعاوی حقوقی.

وکالت امور مکلی و ثبتی

ارائه کلیه خدمات مربوط به بحث های امور ملکی و ثبتی.

وکالت دعاوی دیوان عدالت

ارائه کلیه خدمات مربوط به دعاوی دیوان عدالت.

وکالت امور خانواده

ارائه کلیه خدمات مربوط به خانواده.

وکالت دعاوی بین المللی

ارائه کلیه خدمات مربوط به دعاوی بین المللی.

درخواست ارزیابی پرونده

تکمیل  و ارسال فرم درخواست مشاوره و ارزیابی پرونده

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

مشاوره

مشاوره کامل در زمینه پرونده و ارائه راه کارهای مناسب.
۲

امضای قرارداد

امضای قرارداد جهت بر عهده گرفتن پرونده و انجام امور آن.
۳

تحقیق و بررسی

بررسی و تحقیق پرونده با توجه به موارد موجود در پرونده.
۴

پیگیری پرونده شما

پیگیری و به نتیجه رساندن پرونده

چه کارهایی در توان ما است؟

محدوده خدمات ما

قانون املاک

دعاوی املاک و مستغلات

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود. از موضوعات مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.

قتل غیرعمد

دعاوی قتل غیرعمد

در حقوق ایران قتل و صدمات بدنی در صورتی عمد محسوب می‌گردد که شخص یا نیت انجام آن فعل را از قبل داشته و یا فعل او نوعاً کشنده باشد. اگر فعل نوعاً کشنده باشد حتی اگر قصد قتل یا صدمه وجود نداشته باشد قتل عمد محسوب می‌شود و اگر فعل او به قصد صدمه زدن انجام شده باشد ولی کشنده نباشد ولی تصادفا منجر به مرگ شده باشد قتل شبه عمد است. در قوانین ایران جنایات غیرعمد (در حقوق اسلامی هر فعلی که به تمامیت جسمانی انسان لطمه بزند جنایت نامیده می‌شود) به چهار صورت «شبه‌عمد»، «خطای محض»، «در حکم شبه‌عمد»، «در حکم خطای محض» تقسیم می‌شوند:

تصادفات

دعاوی تصادفات

تصادفات وسایل نقلیه‌ی در حال ‌حرکت، با عابران پیاده از حوادث مهم مبتلابه، در جامعه است که در جوامع مختلف از آمار بالایی، برخوردار می‌باشد.

به دلیل اهمیت این امر، قانون‌گذاران، در کشورهای مختلف، در این موارد اقدام به وضع مقررات، نموده اند. تصادفات رانندگی، گاهی ناشی از جرمی، نیست و موضوع جنبه کیفری، ندارد. ولی گاهی، تخلف از مقررات مربوط به رانندگی، منجر به ارتکاب جرم ناشی از تخلفات رانندگی، می‌شود. این جرم، ناشی از تقصیر مرتکب، اعم از بی احتیاطی، بی مبالاتی، عدم مهارت و عدم رعایت مقررات دولتی، ناشی می‌شودو در زمره جرایم غیر عمد، قرار می‌گیرد.

قانون خانواده

دعاوی خانواده

ممکن است افراد زیادی باشند که اختلافاتی در بین اعضای خانواده آن ها وجود داشته باشد به طوری که نتوانند در قالب خانواده به آن رسیدگی کنند و لازم است که در مراجع قانونی مطرح شوند تا به آن ها رسیدگی شود. در این جا می خواهیم برای این دسته از افراد اطلاعات مفیدی در این زمینه مانند بررسی امور حقوقی خانواده، تعریف وکیل خانواده و نقش او در حل کردن دعاوی خانوادگی و همچنین وظایف وکیل خانواده را ارائه دهیم.